Polecamy się: Naprawa zawisów w laptopach.

 Naprawa zawiasów w laptopach.
Czasem bywa tak, że zawiasy w notebookach przestają spełniać swoje zadanie i uszkadzają mocowanie ich w klapie matrycy lub w dolnej obudowie komputera.
Jesteśmy w stanie pomóc Państwu z tym problemem bez wymiany obudowy, której koszt jest czasem wysoki lub gdy jest brak dostępności.
    W 90% przypadków jesteśmy w stanie uratować Wasz sprzęt za dużo mniejsze pieniądze niż wymiana obudowy i zawiasów.
Oto przykładowe, dwa przypadki, w których z powodzeniem udało się przywrócić funkcjonalność laptopów.

 Naprawa zawiasów w laptopach:
Lenovo.
Mimo, że obudowa metalowa to mocowanie zawiasów uszkodzone z obu stron. Efekt końcowy mobilność przywrócona na 100%.

Naprawa zawiasów w laptopach LENOVO. Uszkodzone mocowanie zawiasu. Naprawa zawiasów w laptopach LENOVO. Uszkodzone mocowanie zawiasu. Naprawa zawiasów w laptopach LENOVO. Uszkodzone mocowanie zawiasu. Naprawa zawiasów w laptopach LENOVO. Wygląd klapy matrycy po naprawie zawiasów. Naprawa zawiasów w laptopach LENOVO. Wygląd klapy matrycy po naprawie zawiasów. Naprawa zawiasów w laptopach LENOVO. Wygląd klapy matrycy po naprawie zawiasów. Naprawa zawiasów w laptopach LENOVO. Wygląd klapy matrycy po naprawie zawiasów.

Acer.
Plastikowa obudowa, wyłamane zawiasy, uszkodzona klapa matrycy.
Efekt końcowy mobilność przywrócona na 100%

Naprawa zawiasów w laptopach, Acer. Uszkodzone mocowanie zawiasu. Naprawa zawiasów w laptopach, Acer. Uszkodzone mocowanie zawiasu.. Naprawa zawiasów w laptopach, Acer. Uszkodzone mocowanie zawiasu. Naprawa zawiasów w laptopach, Acer. Uszkodzone mocowanie zawiasu. Wygląd klapy matrycy po naprawie zawiasów. Wygląd klapy matrycy po naprawie zawiasów. Wygląd klapy matrycy po naprawie zawiasów. Wygląd klapy matrycy po naprawie zawiasów.

Zapraszamy do naszego serwisu.
Zadzwoń, zapytaj o szczegóły 42 633 66 56.
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 10-tej do 18-stej.